Workflow buttons (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Unpublish
pt: Despublicar

en: Save and publish
pt: Salvar e publicar

en: Save and keep published
pt: Salvar e manter publicado

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pt: Rascunho

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pt: Publicado

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pt: Reverter para rascunho

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pt: Publicar
