Workflow buttons (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: Trash
ru: Корзина

en: Save and publish
ru: Сохранить и опубликовать

en: Moderation State
ru: Состояние модерации

en: Save and keep published
ru: Сохранить и оставить опубликованным

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ru: Черновик

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ru: Опубликовано

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ru: Восстановить из Черновика

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ru: Опубликовать
