Workflow buttons (8.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Unpublish
hi: अप्रकाशित करें

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hi: प्रारूप

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hi: प्रकाशित

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
hi: प्रारूप में  पुनर्स्थापित करें

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hi: प्रकाशित करना
