Workflow buttons (8.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Save and publish
nl: Opslaan en publiceren

en: Moderation State
nl: Moderatiestatus

en: Save and keep published
nl: Opslaan en publiceren

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
nl: Herstellen naar Concept

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren
