Workflow buttons (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Save and publish
sk: Uložiť a zverejniť

en: Save and keep published
sk: Uložiť a ponechať zverejnené

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
