Workflow buttons (8.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: Save and publish
tr: Kaydet ve yayımla

en: Save and keep published
tr: Kaydet ve yayımlanmış olarak tut.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
tr: Taslak

[ctx: Workflow state label]
en: Published
tr: Yayında

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
tr: Yayınla
