Workflow buttons (8.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Trash
hu: Kuka

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
hu: Visszaállítás vázlatként

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel
