Workflow buttons (8.x-1.0-beta6) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Trash
es: Papelera

en: Moderation State
es: Estado de moderación

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
es: Borrador

[ctx: Workflow state label]
en: Published
es: Publicado

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
es: Restaurar a Borrador

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
es: Publicar
