Workflow buttons (8.x-1.0-beta7) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Trash
de: Papierkorb

en: Moderation State
de: Moderationsstatus

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
de: Entwurf

[ctx: Workflow state label]
en: Published
de: Veröffentlicht

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
de: Zurücksetzen auf Entwurf

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
de: Veröffentlichen

[ctx: Workflow state label]
en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

[ctx: Workflow transition label]
en: Unpublish
de: Archivieren
