Workflow extras (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Delete node
fi: Poista solmu

en: Needs review
fi: Vaatii tarkistusta

en: New draft
fi: Uusi lunnos

en: Edit draft
fi: Muokkaa luonnosta
