Workflow extras (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Delete node
pl: Usuń węzeł

en: Needs review
pl: Wymaga zatwierdzenia

en: New draft
pl: Nowy szkic

en: Edit draft
pl: Edytuj szkic

en: View published
pl: Pokaż opublikowane

en: View draft
pl: Pokaż szkic

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
