Workflow extras (2.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Workflow
fr: Processus

en: Delete node
fr: Supprimer le nœud

en: Needs review
fr: Nécessite une vérification

en: New draft
fr: Nouveau brouillon

en: Edit draft
fr: Modifier le brouillon

en: View published
fr: Révision publiée

en: View draft
fr: Voir le brouillon

en: My edits
fr: Mes éditions

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
fr: Brouillon

[ctx: Workflow state label]
en: Published
fr: Publié

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
fr: Créer un Nouveau Brouillon

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
fr: Publier
