Workflow extras (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Delete node
uk: Видалити матеріал

en: Needs review
uk: Потребує перевірки

en: New draft
uk: Нова чернетка

en: Edit draft
uk: Редагувати чернетку

en: View published
uk: Переглядати опубліковані

en: View draft
uk: Переглядати чернетку

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
uk: Створити нову чернетку

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати
