Workflow Notifications (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Mail
nl: E-mail

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Days
nl: Dagen

en: State name
nl: Statusnaam

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Phone Numbers
nl: Telefoonnummers

en: The email address %mail is not valid.
nl: Het e-mailadres %mail is ongeldig.

en: From state
nl: Van status

en: Workflow Type
nl: Workflow-type

en: To state
nl: Doel-status
