Workflow Notifications (3.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: Label
es: Etiqueta

en: Mail
es: Correo

en: Role
es: Rol

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: Template
es: Plantilla

en: Notifications
es: Avisos

en: Tokens
es: Comodines

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Days
es: Días

en: State name
es: Nombre de estado

en: User roles
es: Roles de usuario

en: The email address %mail is not valid.
es: La dirección de correo electrónico %mail no es válida.

en: From state
es: Desde estado

en: To state
es: Al estado
