Workflow Notifications (3.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: Label
pt: Rótulo

en: Mail
pt: E-mail

en: Roles
pt: Papéis

en: Role
pt: Papel

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: Template
pt: Modelo

en: Notifications
pt: Notificações

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Days
pt: Dias

en: State name
pt: Nome do estado

en: User roles
pt: Papéis de usuário

en: The email address %mail is not valid.
pt: O endereço de e-mail %mail não é válido.

en: From state
pt: Do estado
