Workflow Notifications (3.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: Label
pt: Etiqueta

en: Mail
pt: Correio

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Role
pt: Grupo

en: Notifications
pt: Notificações

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Days
pt: Dias

en: User roles
pt: Grupos de utilizador

en: The email address %mail is not valid.
pt: O endereço de email %mail não é válido.

en: From state
pt: Do estado
