Workflow Notifications (3.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Mail
is: Póstur

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: Template
is: Sniðmát

en: Workflow
is: Vinnuflæði
