Workflow Notifications (3.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیغام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Workflow
fa: جریان کار

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری
