Workflow Notifications (3.0.0-beta5) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: Label
ja: ラベル

en: Mail
ja: メール

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: Template
ja: テンプレート

en: Notifications
ja: 通知

en: Tokens
ja: トークン

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Days
ja: 日

en: State name
ja: 状態名

en: To State
ja: 変更する状態

en: User roles
ja: ユーザーの役割

en: The email address %mail is not valid.
ja: メールアドレス %mail は正しくありません。

en: From state
ja: 元の状態

en: To state
ja: 変更する状態
