Workflow Notifications (3.0.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Status
fr: État

en: Subject
fr: Objet

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Mail
fr: Courriel

en: Roles
fr: Rôles

en: Role
fr: Rôle

en: Template
fr: Gabarit

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Workflow
fr: Processus

en: Days
fr: Jours

en: State name
fr: Nom de l'état

en: Workflow State
fr: État du processus

en: From State
fr: De l'état

en: To State
fr: À l'état

en: User roles
fr: Rôles de l'utilisateur

en: From state
fr: Depuis l'état

en: To state
fr: Vers l'état
