Workflow Notifications (3.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Role
ps: ونډه

en: User roles
ps: د غړي دندې
