Workflow Notifications (3.0.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: Label
sv: Etikett

en: Mail
sv: E-post

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: Template
sv: Mall

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Days
sv: Dagar

en: State name
sv: Namn på status

en: User roles
sv: Användarroller

en: From state
sv: Från läge
