Workflow Notifications (3.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: Label
tr: Etiket

en: Mail
tr: Posta

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: Template
tr: Şablon

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Tokens
tr: tokens

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Days
tr: Günler

en: State name
tr: Devlet/Eyalet adı

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri
