Workflow Notifications (3.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: Mail
af: E-pos

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Trigger
af: Sneller
