Workflow Notifications (3.0.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: Label
da: Etiket

en: Mail
da: E-mail

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Tokens
da: Symboler

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Days
da: Dage

en: State name
da: Tilstandsnavn

en: From State
da: Fra tilstand

en: To State
da: Til tilstand

en: User roles
da: Brugerroller

en: Email Addresses
da: E-mail-adresser

en: From state
da: Fra tilstand

en: To state
da: Til tilstand
