Workflow Notifications (3.0.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Days
eu: Egunak

en: Trigger
eu: Abiarazlea
