Workflow Notifications (3.0.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Mail
hu: Levél

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role
hu: Szerepkör

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Days
hu: Napok

en: State name
hu: Állapot név

en: Workflow State
hu: Munkafolyamat-állapot

en: From State
hu: Kiinduló állapot

en: To State
hu: Végállapot

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: Phone Numbers
hu: Telefonszámok

en: From state
hu: Kezdeti állapot

en: To state
hu: Végső állapot
