Workflow Notifications (3.0.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Days
oc: Jorns

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: Trigger
oc: Desenclavador

en: Email Addresses
oc: Adreças electronicas
