Workflow Notifications (3.0.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: Label
ro: Etichetă

en: Mail
ro: E-mail

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: Notifications
ro: Notificări

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Trigger
ro: Declanşator

en: Phone Numbers
ro: Numere de telefon

en: Email Addresses
ro: Adrese de email
