Workflow Notifications (3.0.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: Label
ru: Метка

en: Mail
ru: Почта

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Tokens
ru: Токены

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Days
ru: Дни

en: State name
ru: Название состояния

en: Workflow State
ru: Состояние документооборота

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: Trigger
ru: Триггер

en: From state
ru: Из состояния

en: To state
ru: В состояние
