Workflow Notifications (3.0.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога
