Workflow Notifications (3.0.1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: Label
uk: Мітка

en: Mail
uk: Пошта

en: Roles
uk: Ролі

en: Role
uk: Роль

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Tokens
uk: Замінники

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Days
uk: Дні(в)

en: State name
uk: Назва стану

en: Workflow State
uk: Стан документообігу

en: SMS
uk: СМС

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: Trigger
uk: Тригер

en: Phone Numbers
uk: Номери телефонів

en: Email Addresses
uk: Поштова адреса

en: From state
uk: З стану

en: To state
uk: До стану
