Workflow Notifications (3.0.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Mail
ca: Correu

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Tokens
ca: Comodins

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Days
ca: Dies

en: State name
ca: Nom de l'estat

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Trigger
ca: Activador

en: From state
ca: Des de l'estat
