Workflow Notifications (3.0.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Roles
eo: Roloj

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Trigger
eo: Ekagilo
