Workflow Notifications (3.0.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: Label
et: Nimetus

en: Mail
et: E-post

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: Notifications
et: Teated

en: Tokens
et: Märgised

en: Workflow
et: Töövoog

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Trigger
et: Lüliti
