Workflow Notifications (3.0.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો
