Workflow Notifications (3.0.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: Label
he: תווית

en: Mail
he: מייל

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Notifications
he: הודעות

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Days
he: ימים

en: State name
he: שם מצב

en: SMS
he: מסרון

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Trigger
he: גורם מפעיל
