Workflow Notifications (3.0.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Message
mn: Зурвас

en: Mail
mn: Шуудан

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
