Workflow Notifications (3.0.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Message
nn: Melding

en: Label
nn: Etikett

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Trigger
nn: Utløysar
