Workflow Notifications (3.0.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: Label
te: లేబుల్

en: Mail
te: మెయిల్

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర
