Workflow Notifications (3.0.0-beta5) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Template
be: Шаблон

en: Workflow
be: Плын працы

en: Days
be: Дні
