Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Roles
hy: Դերեր

en: role
hy: դեր
