Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: Roles
sq: Rolet

en: role
sq: roli
