Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Workflow
bn: কাজের ধারা

en: role
bn: ভূমিকা
