Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Days
el: Ημέρες

en: role
el: ρόλος
