Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى
