Workflow participants (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី
