Workflow participants (3.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Editor
ka: რედაქტორი
