Workflow participants (3.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Permissions
ne: अनुमति

en: About
ne: बारेमा
